Rajtlista

Bonydád-Bátaszék futóverseny egyéni nevezésBonyhád-Bátaszék futóverseny páros nevezésBonydád-Bátaszék futóverseny három fős nevezés
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Tóth-Sármány Mónika Aparhant 101
2. Schell Edit Budapest 166
3. Flaisz Krisztina Sükösd 102
4. Révész Zsuzsanna Márta Siófok 122
5. Kövecses László NN. Szekszárd 131
6. Schilli István Decs 104
7. Budai Andrea Bátaszék 7140 120
8. Hollósi Zsolt Szekszárd 106
9. Mig Károly Kiskunhalas 110
10. Hajdú István Kővágószőlős 103
11. Felkl János Szekszárd 107
12. Tatai Miklós Szekszárd 111
13. Vanya Sándor Bonyhád 115
14. Gerlei Tibor Bonyhád 117
15. Hotz Tibor Romonya 109
16. Kaluz Ákos Bertalan Székesfehérvár 127
17. Németh Beáta Pécs -
18. Rottler Gabriella Szekszárd 112
19. Harangozó Réka Budapest 126
20. dr. Szatmári László Tamási 113
21. Porga István Szekszárd 184
22. Katona Krisztina Székesfehérvár 167
23. Villányi János Szekszárd 114
24. Gór Attila Kazincbarcika 125
25. Jándi-Kovács Krisztina Bonyhád 116
26. Demcsák Zoltán Szeged 119
27. Glósz Viktor Szekszárd 121
28. Pásztor Bálint Pincehely 124
29. Koncz Tamás Pogány 123
30. Brunner Klára Kisdorog 129
31. Jakab Fanni Kisdorog 128
32. Paddi Andrea SZAKÁLY 142
33. Rádi Róbert Szekszárd 130
34. Messzinger Kriszti Szekszárd 138
35. Kissné Zsóka Szekszárd 182
36. Parrag Zoltán Szekszárd 159
37. Kántor Attila Komló -
38. Breuer-Orbán Kristóf Tamási 139
39. Nagy Gábor Szekszárd 132
40. Schulcz Gábor Baja 150
41. Szőcs Gábor Baja 134
42. Steiner Szilvia Bonyhád 156
43. Fülöp Mónika Tolna 175
44. Horváth Márk Bátaszék 133
45. Katona Éva Budapest 135
46. Magyar Gyöngyvér Budapest 140
47. Tóth Katalin Budapest 136
48. Tóth Sándor Budapest 137
49. Gelányi Attila Szászvár 168
50. Schreiber Tamás Nagyberki -
Név Város Rajtszám Fizetve
51. Kekk Evelin Baja 158
52. Szuprics Ferenc Tolna 146
53. Magyar Péter Budapest 141
54. Kissné László Krisztina Hőgyész -
55. Szlaukó Róbert Budapest -
56. Hódi Katalin Budapest 157
57. Vajdáné Marsai Zsuzsa Bonyhád 162
58. Balog Katalin Budapest 143
59. Hellenpárt Róbert Bácsbokod 144
60. Toms Krisztián Szekszárd 183
61. Nagy Viktor Bonyhád 145
62. Dobor Tamás Szekszárd -
63. Rátkai Róbert Pécs 147
64. Szerémi Anita Szekszárd 148
65. Barkóczi Balázs Szekszárd 151
66. Miltényi Attila Ják 152
67. Orbán Kálmán Lesenceistvánd 153
68. Kovácsné Tóth Judit Székesfehérvár -
69. Gabriella Naszvadi Szekszárd -
70. Kulcsar Andras Budapest 155
71. dr Böcz Piró Szekszárd 180
72. dr Böcz Zoltán Szekszárd 181
73. Kolluti Margit Sükösd 176
74. Vajda Anita Budapest -
75. Székedi Tamás Kaposvár 154
76. Baumann Károly Budapest 149
77. Nagy Gábor Budapest 163
78. Hotz János Pécs 160
79. Markó Zsolt Baja 161
80. Béda Sándor Szekszárd 165
81. Rada Csaba Bonyhád 164
82. Takács László Budapest 169
83. Kovács Zsolt Bonyhád 170
84. Pónya Balázs Pécs 171
85. Farkas Gábor Szekszárd 178
86. Forray Zoltán Mórichida 172
87. Varga Zsolt Vaskút 174
88. Kiss Ferenc Szekszárd 173
89. Musch Judit Érd 177
90. Halmosi Balázs Szekszárd -
91. Zsák Balázs Baja 179
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. BaRo Szekszárd Barabás Zsuzsanna
Rottler Zoltán
2001
2. Tesseract Girls 1. Bátaszék Károlyi Kata
Fauszt Dóra
2003
3. Tesseract Girls 2. Budapest Molnár Renáta
Horváth Réka
2004
4. Futócsigák Szekszárd Tassné Gergely Krisztina
Tass Péter
2005
5. Trölladyngja Budapest Ország Andrea
Dr. Pesthy Mária
2002
6. M&M's Baja Gaál Miklós
Zsingor Mariann
-
7. Remény Rabjai Szekszárd dr. Ganczer Tamás
Meilinger Zsolt
2006
8. CSakazértis Szekszárd László Gabriella
Séta Erika
2010
9. #nodoubts Szekszárd Rottler Gabriella
Füredi Szilvia
2007
10. FuTeam girls Baja Szőcs Erika
Kelle Éva
2008
11. CSIGABUSZ Alsónyék Mátyás Tamás
Dr.Szeghy Petra
2009
12. Fortissimo Szekszárd Halasi Tamás
Imre Roland
2013
13. Dinamó Szekszárd Tóth Alexandra
Tam Gabriella
2011
14. Cukik Szekszárd Mátyás Kristóf
Kovács Orsolya
2012
15. Szekszárdi Futóiskola Szekszárd Messzinger Kriszti
Varga Gábor
2017
16. TINÉDZSEREK Bonyhád Vajdáné Marsai Zsuzsa
Lencsés Éva
2014
17. Főnix Székesfehérvár Katona Krisztina
Menyhárt -Török Adél
2016
18. Bikák Baja Kalocsai György
Felső Márk
2020
19. Flúgos Futók Bonyhád Rada Csaba
Hegyi Dóra
2015
20. Szekszárdi Futóiskola III Szekszárd Szilágyi Péter
Csibi Attila
2018
21. F7 TrainingZone Szekszárd huszti edina
Kányi Anna
2019
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. BorBanditák Hőgyész Jung Márta
Borbandi Hajnalka
Jung Ildikó
3001
2. Csigabigák Budapest Glósz-Pintér Dóra
Glósz Kinga
Glósz Petra
3002
3. DiaAnitaPati Szekszárd Batu Patrícia
Fazekas Diána
Adorján Anita
3004
4. NoNameTrio Paks Kovács Gábor
Kreszné Lakatos Réka
Rácz Dániel
3003
5. Szexárdi Sportközpont Szekszárd Felkl Benjámin
Istlstekker Balázs
Orsós Zoltán
-