Rajtlista

Szálka Triatlon S egyéniSzálka Triatlon M egyéniSzálka Triatlon L egyéniSzálka Triatlon XL egyéniSzálka Triatlon S három fősSzálka Triatlon M három fősSzálka Triatlon L három fősSzálka Triatlon XL három fős
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Kovács László Vác 2
2. Klászné Herbert Anita Pécs 3
3. Varga Gábor Szekszárd -
4. Timárné Kiss Zsuzsanna Paks -
5. Bokor Aranka Szeged -
6. Kovács Dániel Békéscsaba 4
7. Nagy Zsolt Budapest 5
8. Kecső Szabolcs Budapest 6
9. Mayer Tímea Szekszárd -
10. Orbán Erika Algyő -
11. Hoffmann Andrea Cikó -
12. Horvath Balint Gyor -
13. Fehér Anita Budapest -
14. Mészáros Tamás Dunakeszi -
15. Lénárd Raffai Kecskemét 7
16. Boda Attila Budapest 8
17. Szalga Boglárka BUdapest -
18. Dr Sárvári Csaba Pécs -
19. Bonyhádi Anikó Budapest 13
20. Kovácsné KAnyó Ágnes Budapest 10
21. Tótpál Zsolt Budapest 9
22. Benedek János Nagykanizsa -
23. Bukovszki Gabor Paty -
24. Novák Ibolya Szigetszentmiklós 1
25. Villányi Lajos pécs -
26. dr. Angyal Zsuzsanna Budapest -
27. Lemelné Bohorsz Angéla Mohács -
28. Pelle Panka Budapest -
29. Pelle Zsuzsanna Budapest -
30. Németh László Harri Budapest -
31. Tuduka Erika Angéla Budapest -
32. Kuzma Ádám Budapest -
33. Bokor Ádám Gyál -
34. Rudolf Bálint Dunakeszi -
35. Klem Zsolt Tolna -
36. Nuber Máté Budapest -
37. Losonczi Lilla Budapest -
38. Buday Zsófia Budapest 14
39. Brauner Gyöngyi Budapest 11
40. Sipos Tamás Miskolc 12
41. Parragh Gábor Budapest -
42. Motta Roberto Budapest 16
43. Kathi Renáta Budapest -
44. Sivák Mónika Budapest -
45. Suhajda Zsolt Baja -
46. Molnárné Erdélyi Nóra Székesfehérvár 15
47. Ligetkuti Rita Budapest 20
48. Keszte Judit Székesfehérvár 17
49. Török Péter Budapest 19
50. Kovács Hédi Székesfehérvár 18
Név Város Rajtszám Fizetve
51. Béres Lívia Tárnok -
52. Bujna Lilla Ajka -
53. Till Péter Pécsvárad -
54. Dékány Péter Budapest -
55. Gáspár Ferenc Balatonkenese -
56. Rezeli Róbert Veszprém -
57. Rezeli Martin Veszprém -
58. Acsai János Tótkomlós -
59. Trábert József Mohács -
60. Haraszti Rita Budapest -
61. Porzsolt Milán Tarnok -
62. Sörös István Izsák -
63. Berger Tamás Székesfehérvár -
64. Bársony Andrea Nagykőrös -
65. Tóth Judit Szeged -
66. Paku Zsófi Szeged -
67. Simhercz Fanni Szeged -
68. Tóth Csilla Szeged -
69. Sárkány Gyula Székesfehérvár -
70. Solcz-Ujvári Magdolna Budapest -
71. Solcz Tamás Budapest -
72. Somogyi Viktor Budapest -
73. Balogh Lajos Kiskőrös -
74. Kocsis Benedek Bük -
75. Fehér Csaba Cegléd -
76. Dér László Budapest -
77. Dobsa Dávid Budapest -
78. Varga János Budapest -
79. Kárpáti József Szekszárd -
80. Schranz Róbert Szekszárd -
81. Gogolák Henriett Kecskemét -
82. Kis Krisztián Kecskemét -
83. Szebeniné Orsányi Beatrix Szigethalom -
84. Gyurkity Zoltán Baja -
85. Moldván Ágnes Budapest -
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Szekeres Anikó Budapest -
2. Németh László Szentlőrinc -
3. Márton Rétvári Törökbálint 162
4. Hegyi Péter Bdapest -
5. Csikai Ferenc Tótkomlós -
6. Juhász Attila Budapest 160
7. kovács viktor Szekszárd -
8. Fabó Ildikó Szabadka -
9. Kovács László Budapest 159
10. Laczkó Marianna Budapest -
11. Petrevszky Niko Budapest -
12. Györke Beáta Tárnok -
13. Tóth Tamás Budapest -
14. Kovács Attila Csaba Budapest 161
15. Barabás Csilla Budapest IV. kerület -
16. Vass Kata Budapest -
17. Elekes Zoltán Budapest 151
18. Matolcsi Tibor Mende - Pusztaszentistván 169
19. Szűcs Sándor Budapest -
20. Bori Bianka Budapest -
21. Szabó Csaba Márkó 152
22. Tóth Tünde Kecskemét 153
23. Gólya Szilvia Budapest 154
24. Sáska István Veszprém 155
25. Marcsa Dániel Győr 156
26. Marton Ervin Budapest -
27. Gabro Gábor Csömör 157
28. Kocsis József Budapest 158
29. Barbaró Csaba Biatorbágy -
30. Schmidt - Fat Bóly- Ferenc Bóly -
31. Darabos Attila Ramsau -
32. Ignáczy Rita Úrhida -
33. Lámer-Sujtó Alexandra Győrújbarát 167
34. Kristály Róbert Gyöngyöshalász 170
35. Kovács Andor János Esztergom -
36. Feiken Petra Sülysáp -
37. Bartók-Simóka Gabriella Budapest -
38. Attila Szabolcsi Orfű -
39. Szűcsní Németh Adrienn Göd -
40. Gulyás Marcell Budapest -
41. Jarkas Richárd Mogyoród -
42. Fröhlich Zoltán Budapest 163
43. Siklódi Enikő Budapest -
44. Mosztbacher Ágnes Mohács 166
45. Nedelka József Budapest -
46. Dohány Katalin Kisszállás 164
47. Dr. Demendi Csaba Budapest -
48. Sebestyén Róbert Szolnok -
49. Szente-Varga Bálint Budapest 165
50. Ágoston Katinka Pécs 168
Név Város Rajtszám Fizetve
51. Ágoston Vivien Pécs -
52. Nógrádi Balázs Pécs -
53. Stencinger Norbert Érd -
54. Kovács Máté Budaörs -
55. Szente Szabolcs Szeged -
56. Kovács Zita Érd -
57. Dr.Taczman Lajos Jászberény -
58. Sisa Péter Budapest -
59. Kozma Zsuzsanna Budapest -
60. Klemné Zabó Ágnes Tárnok -
61. Vránics Renáta Nagyatád -
62. Hegyi Peter Budapest -
63. Czaltig Dániel Százhalombatta -
64. Czaltig Máté Százhalombatta -
65. Czaltig Zsolt Százhalombatta -
66. dr. Molnár Anikó Budapest -
67. Tóth Balázs Hosszúhetény -
68. Melegh Mónika Budapest -
69. Bánkiné Laki Klára Balatonakarattya -
70. Mácsik Zoltán Budapest -
71. Bánki Róbert Balatonakarattya -
72. Jánosi Balázs Budapest -
73. Láng János Budapest -
74. Szabó Katalin Jászberény -
75. Szabó Albert Manassé Jászberény -
76. Kiss Balázs Mecsekpölöske -
77. Újfalusi György Jászfelsőszentgyörgy -
78. Kovács Attila István Bicske -
79. Cserháti Gábor Budapest -
80. Anda Fábián Dunaújváros -
81. Tarlós Ágnes Budapest -
82. Csörgi Péter Debrecen -
83. Csepeli Csilla Budapest -
84. Szilágyi Péter Szekszárd -
85. Szarka Ádám Kiskunfélegyháza -
86. Szoboszlai Tamás Szeged -
87. Modor Máté Érd -
88. Hans György Budaörs -
89. Csorba Bence Máté Kecskemét-Hetényegyháza -
90. Mokcsay Péter Orosháza -
91. dr.Schmidt Andrea Fonyód -
92. Szaniszló Máté Miskolc -
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Timkó Gábor Budapest -
2. Knáb Tamás Kiskunhalas 303
3. Bereczki-Lázár Anita Békéscsaba 302
4. Dr. Mayer Krisztina Miskolc -
5. Márhoffer Zsolt Szigetszentmiklós -
6. Varga János Szigetszenrmiklós 301
7. Antal Rudolf Dunakeszi -
8. Szedresné Mészáros Erzsébet Szigetmonostor -
9. Szentirmai Gábor Budapest 304
10. Simó Károly Érd 305
11. Bodnár Gergely Encs -
12. Zákány Gábor Budapest -
13. Dávid Tóth budakeszi -
14. Kovács György Érd -
15. KADA ZOLTÁN Budapest -
16. Szebeni Zsolt Szigethalom -
17. Solymosi Viktor Kaposvár -
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Halasi Tamás Szekszárd -
2. Ivankovics Norbert Sopron -
3. Béda Sándor Szekszárd 391
4. Kis Lajos Makó 396
5. Horváth Zoltán Kozármisleny -
6. Recski Ferenc Békéscsaba -
7. Recskiné Bunzel Lívia Békéscsaba -
8. Pap Tibor Szegvár -
9. Kovács Norbert Békéscsab -
10. Bakó Attila szolnok 394
11. horváth gábor győr -
12. Farkas Árpád Sárszentmihály 393
13. Lippai Szabolcs Debrecen -
14. Les Zoltán Győr -
15. Brucker Amanda Budapest -
16. Stróhmajer János Nagyatád -
17. Szabó Anna Budapest -
18. Kovács István Budapest -
19. Kolonics Tamás Váchartyán -
20. dr. Pálfay Szilárd Győr 392
21. Lemel Ákos Mohács -
22. Ferenczy Tamás Remteszőlős -
23. Zoltán Bartók Budapest -
24. Horváth Attila Márk Nagykáta -
25. Molnár Ádám Gyöngyös -
26. Glósz Viktor Szekszárd 395
27. András Zsolt Kalocsa -
28. Rózsár Péter Baja -
29. Horváth Zsolt Écs 398
30. Somoskői Barbara Bp -
31. Nagy Róbert Sándor Gyöngyös -
32. BARS TAMÁS Budapest 397
33. Pis Sándor Gyula -
34. Tóth Eszter Szeged 399
35. Zentai Zsolt Budapest -
36. Révész Pasi Budapest -
37. Daczi Imre Szigetszentmiklós -
38. Kovács Krisztián Budapest -
39. Gyebnár Éva Békéscsaba -
40. Tukora István Jászfelsőszentgyörgy -
41. Tukora Csaba Jászberény -
42. Daczi Péter Vecsés -
43. NÉMETH NÉMETH Pécs -
44. Laklia Zoltán Kozármisleny -
45. Kiss Ottó Kiskunnfélegyháza -
46. Nagy Tamás Veresegyház -
47. Baranyó Ferenc Szolnok -
48. Imre Alexandra Halásztelek -
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. Kovácsgyerekek Budapest Kovács Botond
Kovács Flóra
Kovács Bence
573
2. KEZDŐK Budapest Bereczky-Balázs Nikolett
Bereczky Gáspár
Bereczky-Balázs Nikolett
572
3. Kicsi a bors, de erős! Budapest Verebéli Erzsébet
Harmath Botond
Csomós Laura
574
4. A SÜRGŐS LÁNYOK Pécs Szilágyi Csilla
Bábindeli Cintia
Heckenberger Alíz
-
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. 3 generáció Békéscsaba Lívia Recskiné
Kovács László
Recski Levente
-
2. Szintidő Budapest Kovács Tamás
Kovácsné Szász Kriszta
Kovács Ádám
-
3. Szekszárdi Futóiskola Szekszárd Pap András
Merk Péter
Szőke Gergő
-
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. XYZ generáció Szeged Hubai Nimrod
Bessenyei Zsolt
Szögi Imre
596
2. C4-Team Kecskemét Meretei Balázs
Verebéli István
Szomszéd Szilárd
-
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. SZAL Diósd Kováts Attila
Máté László
Németh Péter
-
2. CSIGA TEAM Budapest Konnáth Erika
Konnáth Melinda
Sütöri Gyöngyi
-
3. Teszt Leányfalu Páva Beatrix
Páva Gábor
Páva Gábor
626
4. SZA-HO-PA Budapest Szalay Róbert
Patai Csaba
Hotter Péter
-
5. "Negyedik vagy!!!" Szeged Marosi Gábor
Kaposvári Péter
Horváth Dóra
-