Rajtlista

Szálka Triatlon S egyéniSzálka Triatlon M egyéniSzálka Triatlon L egyéniSzálka Triatlon S három fősSzálka Triatlon M három fősSzálka Triatlon L három fősSzálka Triatlon XL egyéniSzálka Triatlon XL három fős
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Zsàmbok Lili Dunaújváros -
2. Osváth Áron Budapest -
3. Szendrődi Gábor Pécs -
4. Raffai Lénárd Kecskemét -
5. Jakab-Pethes Tímea Pécs -
6. Albert Luca Budapest, IV. -
7. Boár Christian Budapest -
8. Messzinger Kriszti Szekszárd -
9. Müller József Ajka -
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Kocsis József Budapest -
2. Kocsis Benedek Bük -
3. Mocsáry Gabriella Vác -
4. Nyeste-Pál Kornélia Budapest -
5. Király Viktória Üllő -
6. Unger Tamás Budapest -
7. Nagy Zsófia Fót -
8. Simon Mariann Dunakeszi -
9. Tardos Margaréta Budapest -
10. Kilián Barbara Budapest -
11. Jánosi Balázs Budapest -
12. Varga Gábor Szekszárd -
13. Sáska István Veszprèm -
14. Balog Katalin Budapest -
15. Csurja Gábor Diósjenő -
16. Szabó Csaba Márkó -
17. Oláh József Ballószög -
18. Tóásó Gábor Budapest -
19. Mórocz Balázs Budapest -
20. Litványi Anikó Budapest -
21. Juhász Attila budapest -
22. Fülöp Dorka Kecskemét (Hetényegyháza) -
Név Város Rajtszám Fizetve
1. Garas Attila Budapest -
2. dr. Nyerges József Szólád -
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. Krügers Győr Krüger Zsanett
Krüger Eric
Krüger Matthias
-
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. Lukácsék Budapest Lukács Gábor
Roszik Lilla
Lukács Szilvia
-
2. Jame & Son Jászberény Dr. Taczman Lajos
Taczman Máté
Taczman-Kovács Éva
-

Ebben a távban még egy futó sem nevezett.

Név Város Rajtszám Fizetve
1. Béda Sándor Szekszárd -
2. Semsei Balázs Környe -
3. Csákvári András Telki -
4. Vánkos Zsombor Budapest -
5. Budai Attila Vác -
6. Horváth Gábor Győr -
7. Porkoláb István Szekszárd -
8. Farkas János Budapest -
9. pető márk Dunakeszi -
10. Bogács Viktor Baja -
11. Pis Sándor Gyula -
12. Domján Iván Budapest -
13. Nagy Róbert Sándor Gyöngyös -
14. Krisztina Borlay Csobánka -
Csapatnév Város Csapattagok Rajtszám Fizetve
1. Csiga Team Budapest Sütöri Gyöngyi
Konnáth Erika
Konnáth Melinda
-
2. TurbóCsiga Budapest Konnáth Erika
Fűrész Edit
Sütöri Gyöngyi
-